Paslaugos

Psichologinės konsultacijos gyvai ar internetu

Psichologines konsultacijas teikiu tiek kabinete, tiek nuotoliniu būdu. 

Psichologinės konsultacijos gyvai

Psichologines konsultacijas gyvai teikiu Vilniuje - A. Goštauto g. 8 (visai šalia Baltojo tilto) esančiame kabinete. Konsultacijos trunka standartiškai 50 min. Vienos konsultacijos kaina 50 Eur.

Psichologinės konsultacijos internetu 

Psichologines konsultacijas internetu teikiu naudodamasi Skype, Google Meet, Messenger platforma. Konsultacijos vyksta bendraujant per videoskambučius, kad konsultacijos būtų kuo artimesnės konsultacijų gyvai formatui. Psichologinę pagalbą gaunant nebūtina prisirišti prie vietos, todėl ši paslauga galima net tada, jei gyvenate kitame mieste ar net kitoje valstybėje. Psichologinių konsultacijų internetu atveju apmokėjimas už konsultaciją atliekamas bankiniu pavedimu į banko sąskaitą iki konsultacijos pradžios. Konsultacijos trunka standartiškai 50 min. Vienos konsultacijos kaina 50 Eur.

Apmokėjimas

Už konsultacijas atsiskaitoma grynaisiais po kiekvienos konsultacijos arba bankiniu pavedimu iki konsultacijos pradžios.

Konsultacijos atšaukimas

Pranešti apie negalėjimą atvykti į konsultaciją prašau likus ne mažiau nei 24val. iki konsultacijos pradžios. Kitu atveju laikoma, kad konsultacija įvyko ir už ją reikia susimokėti.

Registruotis psichologinėms konsultacioms galite paskambindami ar rašydami telefonu 869508935 ar el.paštu l.velykyte@gmail.com.