Paslaugos

Psichologinės konsultacijos gyvai ar internetu

Psichologines konsultacijas teikiu tiek kabinete, tiek nuotoliniu būdu. 

Psichologinės konsultacijos gyvai

Psichologines konsultacijas gyvai teikiu Vilniuje, Viršuliškių mikrorajone esančiame jaukiame kabinete. Kabinetas yra Spaudos rūmuose (Laisvės pr. 60), šalia kurių yra didžiulė nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir tikrai visada rasite, kur pasistatyti mašiną, o vykstantiems viešuoju transportu autobusų stotelė taip pat visiškai šalia. Konsultacijos trunka standartiškai 50 min. Vienos konsultacijos kaina 30 Eur.

Psichologinės konsultacijos internetu

Psichologines konsultacijas internetu teikiu naudodamasi Skype platforma. Konsultacijos vyksta bendraujant per videoskambučius, kad konsultacijos būtų kuo artimesnės konsultacijų gyvai formatui. Psichologinę pagalbą gaunant nebūtina prisirišti prie vietos, todėl ši paslauga galima net tada, jei gyvenate kitame mieste ar net kitoje valstybėje. Psichologinių konsultacijų internetu atveju apmokėjimas už konsultaciją atliekamas bankiniu pavedimu į banko sąskaitą iki konsultacijos pradžios. Konsultacijos trunka standartiškai 50 min. Vienos konsultacijos kaina 30 Eur.


Registruotis psichologinėms konsultacioms galite paskambindami ar rašydami telefonu 869508935 ar el.paštu l.velykyte@gmail.com.